ПОДАЧА ОГОЛОШЕННЯ В ГАЗЕТУ

Бухгалтерьске обслуговування

Прийом оголошень про втрату документів в газеті «Експрес-об’ява

Прийом оголошень про втрату документів в газеті «Експрес-об’ява

 

 

(студентський квиток, посвідчення багатодітної сім)
Вартість оголошення до 20 слів – 80,00 грн.

 

Подається особисто або електронною поштою

 

  (у робочі дні з 11.00 до 17.00) тел.: 093-198-72-95

   

  2. Електронною поштою надіслати заявку з текстом оголошення на українській мові (в заявці вказати контактний телефон) та копію 1-2 сторінки паспорта
  Після опрацювання заявки, ми надішлемо рахунок-фактуру, в якому будуть вказані реквізити (розрахунковий рахунок, МФО та назва банку) для проплати. Після проплати – оголошення буде опубліковано у найближчому номері газети.

   

  При подачі оголошення про втрату паспорта необхідно надати довідку з поліції та будь-який інший документ, що посвідчує особу власника втраченого паспорта. За наявності довіреності – паспорт особи на яку видана довіреність.

   

  При подачі оголошення про втрату свідоцтва про право власності на житло, землю та інше майно; договір купівлі-продажу майна необхідно надати копію паспорта власника чи власників цього майна. За наявності довіреності – паспорт особи на яку видана довіреність.

   

  Подаючи оголошення, рекламу, ви даєте добровільну згоду на використання персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних».

   

  Від фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

   

  (правовстановлюючих документів, печатки та інші)
  Мінімальна вартість оголошення (до 260 символів) – 230,00 грн.

   

  Підготувати лист-заявку на бланку підприємства, завіреного підписом керівника, в якому вказати: назву підприємства, реквізити, телефон контактної особ, текст оголошення, яке потрібно опублікувати.
  Направити електронною поштою на адресу
  Після опрацювання заявки, вам буде надісланий рахунок-фактура, в якому будуть вказані реквізити (розрахунковий рахунок, МФО та назва банку) для проплати. Після проплати – оголошення буде опубліковано у найближчому номері газети.
  (Для підготовки актів виконаних робіт, необхідно надати документи: виписка чи свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво платника ПДВ).

   

  Для фізичних осіб-підприємців
  Контакти: (044) 482-08-62, (093) 198-72-95

   

  е-mail: 482086@ukr.net необхідно надати, окрім листа-заявки, свідоцтво про реєстрацію, при подачі особисто – паспорт.
  Від приватних осіб ї, Чорнобильське посвідчення, посвідчення УБД, службове посвідчення, водійське посвідчення, техпаспорт та інші)

   

 1. Особисто
 2. .: (044) 482-08-62, (050) 312-14-91, (093) 198-72-95). ї сторінок паспорта власника втраченого документа на адресу 482086@ukr.net
  (при собі мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу) на редакційному пункті за адресою: м.Київ, вул.Бульварно-Кудрявська (колишня вул. Воровського), 26, оф.408