Оголошення

«Інформаційний портал – „Експрес-об’ява”» – найбільший національний сайт приватних оголошень універсальної тематики, яка охоплює увесь спектр життєдіяльності як юридичної, так і фізичної особи.

 

У межах одного інтернет-майданчика представлені попит і пропозиції всієї країни. «Інформаційний портал – „Експрес-об’ява”» розрахований на тих, хто обирає швидкий та сучасний спосіб вирішення будь-яких нагальних потреб. Будь це купівля чи продаж квартири, будинку, земельної ділянки, будівельних матеріалів, автомобіля, комп’ютера, меблів, побутової та аудіо, відеоапаратури; пошук роботи чи ділових партнерів, організація відпочинку та багато іншого.

 

«Інформаційний портал – „Експрес-об’ява”» - максимально доступний і ефективний інструмент пошуку необхідної інформації.

 

До Ваших послуг:

 

Безплатний перегляд понад 50 000 оголошень. Зокрема, оголошень, опублікованих у газеті „Експрес-об’ява” . Багато оголошень на сайті ілюстровано фотографіями.

Швидка, зручна і зрозуміла система пошуку оголошень дозволяє за лічені секунди знаходити потрібні оголошення по заданих параметрах (по тематичній рубриці, місту, ціні, ключовому слову і так далі).

Можливість зв'язатися з подавцем оголошення в режимі онлайн по e-mail або ICQ.

Безкоштовні оголошення знаходяться на сайті протягом 14 днів.

Фотографії подаються одночасно з оголошеннями.

Управління оголошеннями після подачі Ви можете змінити текст оголошення, продовжити його розміщення на сайті або видалити достроково. Зробити своє оголошення помітнішим: виділити його графічно або перемістити в початок загального списку (платно).

 

«Інформаційний потрал – „Експрес-об’ява” постійно розвивається і цим ми зобов'язані, перш за все, вам, користувачам сайту.

 

По-перше, саме ви формуєте зміст сайту, щохвилини поповнюючи його новими оголошеннями.

По-друге, завдяки вашим порадам ми краще розуміємо, які зміни можуть зробити цей ресурс ще досконалішим.

Якщо у вас є зауваження, щодо покращення роботи сайту, надсилайте їх нам. Ваша думка дуже важлива для нас.

 

Адміністрація «Інформаційного порталу – „Експрес-об’ява” завдячує усім користувачам за участь у роботі сайту!