Здаєтся місце під рекламу
Повітряно бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка
Розробляючи незвичайний і стильний аквадизайн ми створюємо інтер’єрні композиції в яких застосовуємо повітряно бульбашкові колони і колонади.
Як правило ми не працюємо зі звичайними колонами і практично завжди розробляючи дизайн аква композицій, наші водно бульбашкові колони мають чітку приналежність до стилю в дизайні інтер’єру або композиційного сюжету.
Бульбашкові колони в інтер’єрі виглядають дуже красиво і незвично. Рух бульбашок повітря вгору, заспокоює і заворожує, труби з бульбашками підсвічуються, створюючи чарівну гру світлотіні.
Працюючи в різних стилях ми застосовуємо ексклюзивні форми і текстури, і завжди добиваємося відмінного результату створюючи незвичайний аквадизайн. Запропоновані нами рішення затребувані при оформленні як бізнес інтер’єрів, так і інтер’єрів приватного будинку або квартири.
Технологія повітряної рециркуляції спрощує експлуатацію колон, а використання спеціальних антисептиків дозволяє уникнути заміни води протягом тривалого часу.
Розробляючи і виготовляючи бульбашкові колонади і колони ми намагаємося акцентувати увагу на декорі таким чином, щоб надалі при невеликій кількості додаткового декору їх можна було гармонійно вписати практично в будь-який дизайн інтер’єру.
Наші роботи: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/bulbashkovi-kolony


Наш youtube канал: https://www.youtube.com/watch?v=vtlHD46TA6c

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boards

Відправити автору повідомлення

1 · 0,04 у.о · 0,03 євро

Контактна інформація

ПІБ: Роман Москаленко
Телефон: +380951054285
E-mail: studio.ds.rek@gmail.com